الواح زمردین

به نام خدا

الواح زمردین, الواحی بسیار مرموزی هستند که حتی نظر فیزیکدان بزرگی همچون سر اسحاق نیوتن را هم به خود مشغول کرده بود.

همه چیز از آتلانیس شروع می شود. تاریخ نویسان این چنین بیان می کنند که تحوت خدای خرد در میتولوژی مصر در واقع همان هرمس پیام رسان خدایان در میتولوژی یونانه که هر دوی این ها در واقع همان تت خدای خرد و دانش آتلانتیس می باشد. تت سه بار متولد می شود و سومین بار تولد آن در مصر بود. وی در مصر تمام دانش ماورائی خود را در ده لوح می نویسد که بعد ها کاهنان مصری برای راحت تر شدن کارشنان این ده لوح را به سیزده لوح تقسیم می کنند. موضوع این الواح به قدری اسرار آمیز است که اشخاصی همچون نیوتن - آلستر کرولی و ... رو به خود مشغول کرده است.

در ادامه ی کاوش ها به این قسمت می رسیم که کاهنان مصری که حامل این الواح بودند این الواح را به امریکای لاتین برده اند و در انجا اقوام مایایی را تشکیل داده اند و بعد از به قدرت رسیدن این قوم , کاهنان قسمتی از این دانش عظیم را در زیر معبد خورشید " The pyramid of th Sun " مدفون کرده اند تا روزی بشر به این قدرت عظیم دست پیدا کند.

یکی از دوستان تحقیاتی را انجام داده است و این تحقیات را در اختیار بنده قرار دادند و بنده هم با اجازه ی ایشان این تحقیات را در اختیار شما قرار می دهم باشد که مورد قبول واقع شود.

منتظر بمانید چون قدرت عظیمی را فرا خواهید گرفت.

دوست دار شما

      قلب  Griffin    

/ 4 نظر / 58 بازدید
وحید 110

برادرم هرمس همون حضرت ایلیاس نبی هستند که پیامرسان خدا نام گرفتند . ایشون مبدع تمام دانشهای حال حاضر هستند و به همین دلیل شاید ایشون را خدای خرد نام نهادند! البته لفظ خدا در یونان باستان معانی خاصی دارد .... وحید110 بیداری اندیشه هستم

وحید 110

راستی در مورد 3 بار متولد شدنش ایشون به مدت 20 سال غایب میشن و خداوند ایشون رو به خورشید میبره! ایشون مخترع علوم غریبه . نجوم . ستاره شناسی . هیئت . هندسه . ریاضی. طب و ... بوده اند

محمد رضا ( مونتی جان)

سلام به شاهین جان خودمون[راک] وبلاگت جالب بود. ای ول

Ali

با سلام.. خوب الان اين الواح چي شدند؟ اگه هنوز سالمند كسي دنبالش رفت؟پيداش كرد؟ خلاصه چيشد؟ :) با تشكر