یوفو ها از تمدن های زمینی چه می خواستند ؟؟ (1)

در این مقاله سعی شده شواهدی را که بعضی از اشخاص اون رو به یوفوها ربط می دن رو برای ما به نمایش بزارم !

عراق

شاید اولین تصوری که یک شخص از یوفوها داشته باشه شکلی به صورت یک خزنده داشته باشند !! مجسمه ی این خزندگان رو می تونید در 5000 سال قبل از میلاد در تمدن های عراق پیدا کنید !

***

دو تصویر بالا مربوط به تمدن های بین النهرین و خدایان سومری می باشد !!

یکی از تصاویری که به یوفوها ربط می دن داشتن چهره ی مار مانند است !! تو خیلی از تمدن ها به این اشاره شده که به غیر از انسان ها نژاد هایی هم به صورت مار یا مارمولک وجو داشته برای مثال در تمدن زولو ها به غیر از انسان ها نژادی به شکل مارمورلک وجود داشته که انسان ها رو برده ی خودشون می کردند و بر این عقیده اند که هنوز وجود دارند و یا در تمدن های آزتکی خدایی رو به صورت مار پرنده می بینیم که خدای اسمان ها می باشد و ...

در تصویر بالا همون طور که مشاهده می کنید خدابانویی به شکل ماره که در دست یه بچه داره که ماهیت این بچه معلوم نیست !!

***

نپال

دیسک هایی که با نام ( Lolladoff plate ) معروف هستندکه در نپال پیدا شده و متعلق برای 7000 سال پیش از میلاد مسیح است !! در این دیسک ها اشکالی از کهکشان مارپیچ و موجوداتی که در آن وجود دارند رسم شده است. به عقیده ی بعضی از باستان شناسان اشکال رسم شده در این دیسک ها حکایت از هندسه ی مقدس خلقت را دارند !!
***
چین

در 1400 سال بعد از میلاد مسیح در کتابی باستانی که دوباره باز نویسی شده بود صحبت از چرخ هایی شده است که انسان به کمک آن می تواند رد آسمان ها پرواز کند.
در این کتاب امده است که مردم کشور جیم گونگ ( Ji Gung ) با استفاده از این وسیله ی پرنده در 1700 سال قبل از میلاد مسیح از کشور خود به یونگ ژو ( Yew Jo ) رفته اند !
 ***
ژاپن
 
 
در سال 1957 در جزیره ای به نام جوتو ( Jotuo ) در ناحیه ای به نام  Toengt'ing lake ( ؟)  سنگ هجاری پیدا شد که نشان دهنده ی گروهی از شکارچیان بود اما در اینه میان دو نقاشی در این اثر با دیگران متفاوت بودند و این دو دو شخص که بر سفینه هایی نشسته و لباسی همانند لباس های فضانوردان را به تن داشتند !! با انجام یک سری آزمایشات بر روی این دو نقاشی در یافتند که به غیر از این نشانه های ذکر شده نشانه هایی از منظومه ی خورشیدی و ده سیاره به غیر از خورشید که یکی از ان سایارات را همان نیبرو قلمداد کرده اند هک شده بود !!
خوب فکر کنم برای این پست این چهار نشانه کافی باشند البته نشانه های زیادی باز وجود دارند که به دلیل طولانی شدن مقاله اون رو به مقاله ی بعدی منتقل خواهیم کرد !! در مقاله ی بعدی نشانه هایی از وجود خدایان فضایی رو در تمدن های آمریکایی و صد البته تمدن آفریقایی و زلویی خواهید دید !!
ادامه دارد ... !
ارادتمند شما  
دورگه ی خسته !

/ 2 نظر / 67 بازدید
agarwaen

درباره این مطلب می شه به نماد فروهر هم اشاره کرد که انگار سوار بر وسیله ای بالدار است

مجید

با اجازتون از این مطلبتون برای وبلاگم استفاده کردم در ضمن با تبادل لینک موافقید ؟