تلما و آلستر کرولی

به نام خدا

تلما فلسفه ی مذهبی است که البته بعضی ها اون رو یک دین می نامندش که توسط مخوف ترین جادوگر قرن یا همان آلستر کرولی در اوایل قرن بیستم در بریتانیا ابداع شد.

کرولی طی اتفاقی که در سال 1904 در مصر برای او افتاد بر این باور بود هوروس وی را به پیامبری برگزیده و بعد ها کتاب هایی همچون کتاب قانون - شریعت و اصول تلما را نوشت. در ادامه وی در کتاب قانون خود از زبان سه خدای مشهور مصری " Heru-ra-ha ( هوروس ) " - " Nuit ( نوت ) " و " Hadit ( هد ) " سخن می گوید و پیروان خود را به این بیانه دعوت می کند :

 "  آن چه تو را پژمرده می کند از قانون خواهد بود "

طرفدارن این عقاید یا پیروان این فلسفه که خودشان را تلماتیس می خوانند , باید به دنبال پیروی از این نکته مسیر درست خود را در زندگی پیدا کنند. در این راه این پیروان به دنبال سحر و جادو هم می روند.

ادامه دارد ...

دوست دار شما

قلب Aslan    
/ 3 نظر / 117 بازدید
سلام

سلام به تو بيا تو فارم فا دات کام به پرو فايل من هم توش سر بزم مهســـــــــا منتظرم

تضاد

آخه مرد حسابی، غیبت کبری داری بعد ییهو میای می ترکونی [چشمک] امروز امتحان دارم، مطلبت رو ذخیره و می کنم و منم عین خودت ییهویی جواب میدم[نیشخند]

mo.mirnoruzy

با سلام ایول بابا. دستت درد نکنه. شدیدا منتظر هستیم. اگه ممکنه هر وقت که مطالبتون بروز شد به من هم خبر بدین ممنون میشم. اگه ممکنه منابع اطلاعاتیتون رو هم معرفی کنین خیلی خوب میشه.