10 پیشگویی نوستر آداموس که به حقیقت پیوسته است

میشل نوستراداموس ( تولد ۱۴ یا ۲۱ دسامبر ۱۵۰۳ – ۲ جولای ۱۵۶۶)، که در لاتین به نوسترداموس معروف شده بود یک عطار فرانسوی بود . او به این دلیل بسیار مشهور است که مجموعه ای از نوشته های او که به پیشگویی بزرگ نوستراداموس شهرت پیدا کرد به حقیقت پیوست . او به خاطر کتاب Propheties (پیشگویی ها)، که چاپ اول آن  در ۱۵۵۵ بوده است بسیار معروف و شناخته شده گردید . از آنجا که انتشار این کتاب نادر قبل از مرگ او بوده است، موارد منتشر شده در آن توجه بسیاری را به خود جذب کرد .  پیشگویی های او  بسیاری از وقایع بزرگ جهان را شامل میشود .

1- آتش سوزی بزرگ لندن

خون روان خواهد شد در لندن،
سوخته شده توسط آتش در سال ۶۶
این خون فقط به سبب یک اشتباه در لندن بوجود آمده ….

آتش سوزی بزرگ لندن که از آتش سوزی برزگ بخش های مرکزی لاتین زبان شهر لندن، از روز سه شنبه، ۲ سپتامبر شروع و تا تا چهارشنبه، ۵ سپتامبر ۱۶۶۶ طول کشید به وطوری که شهر را جاروب کرد . آتشی قرون وسطی که شهر لندن را که در داخل یک دیوار شهری محصور شده از منطقه اشرافی وست، قصر چارلز دوم از وایت هال، و بسیاری از محله های فقیرنشین حومه را در برگرفت . در این آتش سوزیی ۱۳۲۰۰ خانه ، ۸۷ بخش یا ناحیه قلمرو کشیش کلیسا ، کلیسای جامع سنت پل، و بسیاری از ساختمان ها و ادارات شهری سوخت و از بین رفت . تخمین زده شد ویران شدن این خانه باعث آواره شدن ۷۰ تا ۸۰ هزار نفر در لندن شد .

2- انقلاب فرانسه

از مردم عادی و بردها ، آهنگ و شعارهای آزادی خواهانه برخواهد خواست ،
شاهزادگان و اربابان اسیر و به زندان میافتند:
در آینده توسط احمقی بی کله ، این سخنان الهی الهام گرفته خواهد شد .
قبل از جنگ می آید،
دیوار بزرگ سقوط خواهد کرد،
حکم اعدام پادشاه اجرا خواهد شد، مرگ او را بیش از حد ناراحت کنند ه است اما به زودی سر میرسد
نگهبانان در خون غوطه ور خواهند شد
نزدیک رودخانه سن، خاک خون آلود می شود.

انقلاب فرانسه (۷۸۹-۱۷۹۹)، دوره ای از تحولات رادیکال اجتماعی و سیاسی در تاریخ فرانسه و اروپا بود. سلطنت مطلقه، که در فرانسه قرنها حکومت کرده بود در طول سه سال سقوط کرد . فرانسه جامعه ای بود تحت یک تحول حماسی ، امتیازات فئودالی، اشرافی و مذهبی که با حمله مداوم از سوی گروه های سیاسی لیبرال و توده ای ها در خیابان ها از بین رفت . ایده های قدیمی در مورد سلسله مراتب و سنت جایش را به اصول روشنگری، شهروندی و حقوق مسلم و تسلیم شده داد .

3- ظهور ناپلئون

PAU, NAY, LORON آتشی از خون بر پا خواهد کرد
برای شنا کردن در ستایش،
او به به Piuses خواهد افتاد .
آنهایی که فاسد و حبس آنها در زندان را حفظ خواهد کرد.

این یکی از پیشگویی معروف نوسترداموس است که در آن به طور مستقیم با اشاره به نام شخص آورده شده است . اگر نام PAU, NAY, LORON را دوباره مرتب کنید به Napaulon ، و یا ناپلئون بناپارت ، یکی از معروف ترین امپراتور های france خواهید رشید . در پیشگویی نوسترداموس در مورد ظهور ناپلئون و توصیف مشخصات ناپلئون به عنوان “بیش از آتش و خون ” یاد اوری شده است . Piuses در خط سوم اشاره به زندان افتادن امپراطور پاپ پیوس ششم و پیوس هفتم توسط ناپلئون در خط آخر را داد .

4- لویی پاستور

گم خواهد کرد ، پیدا خواهد کرد ، برای چنین کاری زمان طولانی لازم است
پاستور به افتخارات بسیاری زیادی خواهد رسید
قبل از اینکه ماه یک دوره کامل را تمام کند
او مورد بی احترامی های زیادی قرار خواهد گرفت . "

لویی پاستور (۲۷ دسامبر ۱۸۲۲ الی ۲۸ سپتامبر ۱۸۹۵) شیمیدان فرانسوی و میکروبیولوژیست متولد شده در Dole بود. از او برای پیشرفت های قابل توجه در یافتن علل و راههای پیشگیری از بیماری ها یاد می شود. اکتشافات او باعث کاهش مرگ و میر ناشی از تب puerperal شد ، او اولین واکسن هاری و سیاه زخم را کشف کرد . تجربیات او در حمایت از تئوری جوانه بیماری است. او بهترین راه حل برای ابداع یک روش برای جلوگیری از ایجاد بیماری ها را یافت . فرایندی که باعث شناساندن پاستوریزه کردن شیر و شراب به عموم مردم شد . او به عنوان یکی از سه بنیانگذاران اصلی میکروبیولوژی در نظر گرفته شده است.

5- آدولف هیتلر

 “ از اعماق غرب اروپا،
یک کودک خردسال از مردمی فقیر به دنیا خواهد آمد،
کسی که با زبان خود نیروهای نظامی بزرگ را اغفال خواهد کرد ؛
و شهرت و قلمروش را به سمت شرق افزایش می دهد. “

“جانوران وحشی از گرسنگی در سراسر رودخانه ها شنا میکنند :
یکی از بزرگترین آنها در قفس های آهنی به زنجیر کشیده شده
در هنگامی که کودک آلمان هیچ چیزی نخواهند داشت  "

از “جانور” به آدولف هیتلر و ارتش آلمان تفسیر شده است ، و عبور از رود به تصرف فرانسه . او سیاستمدار اتریشی الاصل آلمانی و رهبر حزب سوسیالیست ملی کارگران آلمان که معمولا به عنوان حزب نازی شناخته شده بودند . او صدراعظم آلمان بین سالهای ۱۹۳۳-۱۹۴۵ بود، و به عنوان رئیس دولت و به عنوان پیشوا در ارتش خدمت کرده است. هیتلر را مرکز و رهبر ظهور فاشیسم در اروپا، جنگ جهانی دوم و هولوکاست میدانند .

6- جنگ جهانی دوم

از دو قاره بزرگ آسیا و آفریقا فراتر خواهد رفت
از راین و دانوب پایین تر خواهد رفت و آنها خواهند گفت : آمده اند،
گریه کنان و اشک ریزان از مالت به سمت سواحل مرزی Ligurian

پیش بینی جنگ جهانی دوم و ظهور هیتلر، یکی از بزرگ ترین پیش بینی های او در تمام دوران است. جنگ جهانی دوم دو جبهه مخالف اتحاد نظامی و متفقین تشکیل را تشکیل داد . جنگ جهانی دوم جنگ جهانی نظامی به مدت ۱۹۳۹-۱۹۴۵بود که شامل بسیاری از کشورهای جهان، از جمله قدرت های بزرگ جهان شد . این جنگ با بیش از ۱۰۰ میلیون پرسنل نظامی درگیر ، گسترده ترین جنگ در تاریخ بوده است. در حالت “جنگ تمام عیار ” شرکت کنندگان اصلی تمامی قابلیت های اقتصادی، صنعتی و علمی خود را در خدمت تلاش های جنگی قرار دادند . به دلیل عدم تشخیص بین منابع نظامی و غیر نظامی و نامشخص بودن آنها هزاران نفر از شهروندان عادی به کام مرگ رفتند و وقایع بزرگی از جمله هولوکاست و استفاده از سلاح های هسته ای در جنگ، آن را به خونین ترین درگیری های تاریخ بشر تبدیل کرد . به طوریکه حدود ۷۰ میلیون مرگ و میر در سراسر جهان رخ داد .

7- بمب اتمی

" در نزدیکی دروازه و در داخل شهرها
دو تهدید بین المللی وجود خواهد داشت که مانند آن تا به حال دیده نشده است
قحطی مشابه زمان طاعون که و چیزی شبیه فولاد که مردم را از بین خواهد برد .
و گریه هایی به درگاه خدای بزرگ برای تسکین آن درد که همه جارا فراخواهد گرفت . "

این قضیه به وضوح شرح حالی از طاعون و قحطی است که باعث مرگ خواهد شد . این موضوع کاملا بیان کننده حملات هسته ای است . به منظور ایجاد این تناسب، مردم اغلب آن را به abominably به معنای “شدیدا” در عذاب ” زمانی باور نکردنی از زندگی بشر که رو به پایان است یاد میکنند . در هر کدام از خطوط میتوان این تشابهات را یافت . بسیاری این احتمال را میدهند که منظور از “فولاد” احتمالا به معنای نوعی سلاح است .

8- مرگ برادران کندی

مرد بزرگ خواهد شد در یک روز توسط صاعقه ای زده خواهد شد و مصیبتی وارد میشود ،
این اتفاقات بد قبلا هم پیشگویی شده بود
یکی از آنها سقوطی در نیمه شب است.
دیگری نبردی در کمر، لندن و طاعون در توسکانی. "

جان فیتزجرالد کندی، سی و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده بود، در تاریخ جمعه، ۲۲ نوامبر، ۱۹۶۳ در ۱۲:۳۰ در مرکز پلازا ، در دالاس، تگزاس کندی به ضرب گلوله کشته شد در حالی که با همسرش ژاکلین، فرماندار تگزاس، و همسر دومش، نلی، در کاروان موتوری ریاست جمهوری در حال حرکت بودند . ۵ سال بعد، ترور رابرت اف کندی، در مدت بسیار کوتاهی پس از نیمه شب در تاریخ ۵ ژوئن ۱۹۶۸ ، در لس آنجلس، کالیفرنیا صورت گرفت . در همان سالها ، دانش آموزان در شهرهای لندن و پاریس و نیز به علت وقوع یک سیل بزرگ در فلورانس در سال ۱۹۶۸ بیماری طاعون و مرگ و میرهای بسیاری را ناشی شد .

9- مرگ پرنسس دایانا

یکی به اخر مانده از نام خانوادگی پادشاهان
استراحت در روز پنجشنبه برای دیانا طول خواهد کشید
او سرگردان خواهد شد زیا بسیار عصبانی و ناراحت از دیوانگی هاست
ملت بزرگی را از اسارت رها خواهد کرد .

در ۳۱ آگوست سال ۱۹۹۷، دیانا پرنسس ویلز، در نتیجه جراحات حاصل از تصادف ماشین تونلی در یکی از جاده های پاریس، فرانسه درگذشت. دوست پسر او Dodi Fayed فرزند “محمد” و راننده مرسدس بنز W140، هانری پل، مرده در صحنه حادثه یافت شدند . محافظ Fayed، تنها بازمانده حادثه بود . اگر چه در ابتدا رسانه ها تقصیر را به گردن paparazzi (خبرنگاران و عکسان زرد ) انداختند زیرا آنها معتقد بودند که انتظار و تعقیب اتومبیل پرنسس توسط پاپاراتزی ها باعث اقدامات و رانندگی بی پروای راننده شده است که خیال داشته است از دست آنها بگریزد . در سال ۱۹۹۹ ، ۱۸ ماه تحقیقات قضایی فرانسه به این نتیجه رسید که مقصر تصادف هانری پل بوده است ، که کنترل خودرو در سرعت بالا را در حالی که تحت تاثیر الکل (یا مصرف داروهای خاص ) قرار داشته است از دست داده است .

10- 11 سپتامبر

“ آتش آتشفشانی از مرکز زمین
باعث لرزش در اطراف شهر جدید خواهد شد ،
دو سنگ بزرگ جنگ را برای مدت طولانی برافروخته خواهد کرد
سپس Arethusa باعث قرمزی رودخانه جدید خواهد شد . “

“در سال ۱۹۹۹، در ماه هفتم،
وحشتی بزرگ از آسمان برای پادشاه خواهد آمد،
برای بازگرداندن قدرت به زندگی شاه بزرگ مغولان ،
و پس از آن برای تسلط بر مریخ ، فرصت خوبی است.  “

اشاره به “شهر جدید”، “مرکز زمین” (مرکز تجارت جهانی) و ” سنگ بزرگ ” (برجهای دوقلو) تا حدودی بر این باور است که این موضوع به حملات ۱۱ سپتامبر مربوط می شود . Arethusa یکی دیگر از کلمات گنگ استفاده شده توسط نوسترداموس است . اعتقاد عده ای بر این است که این کلمه ارتباط بسیاری با “لادن” دارد . در آن صبح، هواپیماربایان عمدا دو هواپیما را به برج های دوقلوی مرکز تجارت جهانی در شهر نیویورک کوبیدند . بسیاری از کارکنان و مدیران شرکتها و دیگرانی که مشغول به کار در ساختمان بودند کشته شدند . در عرض دو ساعت هر دو برج فرو ریخت و باعث از بین رفتن ساختمان های مجاور و ضرر و زیان بسیاری شد است .

 

در پایان از موافقان و مخالفان نوستر آداموس که ین مقاله رو خوندن کمال تشکر رو دارم.

البته از وب سایت شگفتی ها هم بابت ترجمه ی این مقاله کمال تشکر رو دارم.

/ 2 نظر / 97 بازدید
JiGoOoL

با مرام این همه تو بیداری اندیشه همه گفتن که نستراداموس کابالائیست و عضو جوامع مخفی بوده که بعد ها فراماسونری ازشون در اومده؛ اونوقت شما 1کلمه هم در این باره نگفتی؟ 1جا خوندم به واسطه این عضویتش تو جوامع مخفی به انجیل (یا تورات یادم نمیاد:-؟؟ ) اصلی دسترسی داشته و برپایه ی اون پیش بینی هاش رو نوشته!

pooryafaraz

مطلب قشنگی بود به وب من هم سر بزن